Jiří Pomeje se stěhuje do holobytu, nemá na nábytek

Jiří Pomeje se stěhuje. V novém bytě v pražských Dejvících má jen holé stěny, nábytek musí teprve obstarat. Protože veškeré příjmy musí odevzdávat kvůli dluhům správkyni konkurzní podstaty, o nábytek se mu postará jeho kamarád a mecenáš Pavel Pásek.

Exmanžel Ivety Bartošové Jiří Pomeje má nové bydlení. “Budu se stěhovat jen kousek od nynějšího bytu. Jsem rád, že to není na druhý konec Prahy,” řekl Pomeje, který už několik let bojuje se svým neblahým osudem.

Pomeje na televizi Barrandov v pořadu Prominenti své nové ,hnízdečko´ ukázal. Nečíší ale zrovna luxusem. “Byt je zatím prázdný. Musím si do něj nejdřív obstarat nějaký nábytek. Asi postupně. Hodně mi ale pomáhá můj kamarád Pavel Pásek, kterému fakt za hodně vděčím,” řekl Pomeje.

Zámožný kamarád mu pomůže byt zařídit. Pomeje nemá žádné příjmy. Kvůli  dluhům z minulých letí má totiž Pomeje na bedrech několikamiliónový dluh, kterého bude hodně těžké se zbavit a splatit ho.

"Jirka musí výplatu odevzdávat správkyni konkurzní podstaty, takže placení pronájmu i nábytek budu platit já. Je to kamarád, nenechám ho přeci bydlet na ulici," řekl Novinkám Pásek.

“V životě jsem zažil hodně, pořád ale věřím, že bude líp a jednou budu zase volně dýchat,” věří exmanžel Ivety Bartošové.

“Na ženský jsem nezanevřel. Když mi bude ale smutno, možná si pořídím i domácího mazlíčka. Aspoň mi nebude doma smutno,” dodal.

Gabriela Wolfová 


Časová osa článků