Ivanu Gottovou v bikinách jen tak neuvidíte.

Ivanu Gottovou v bikinách jen tak neuvidíte. Profimedia.cz

Takhle už ji nikdy neuvidíte: Připomeňte si, jak Ivana Gottová pár měsíců po porodu Charlottky zářila na dovolené v bikinách

Manželka mnohonásobného Zlatého slavíka Karla Gotta Ivana se s fanoušky svého slavného muže ráda dělí o zážitky z dovolených. Naposledy se pochlubila letos na jaře fotkami z exotické dovolené na Srí Lance a Maledivách.

Ivaninu postavu v bikinách jsme ale mezi řadou krásných fotek neviděli, ač je jasné, že se Ivana chytání bronzu u nádherného moře rozhodně nebránila. Zapátrali jsme proto v archivu a našli pro vás jednu sedm let zapomenutou perličku z dovolené na Kanárských ostrovech.

Spokojená rodinka dováděla v hotelovém bazénu společně s malou dcerou Charlottkou. Ivana byla zvěčněna v bikinách jen několik měsíců po porodu a za svou postavu se rozhodně nemusela stydět.

Nechyběly ani romantické procházky po místních plážích. To se Ivana tentokrát oblékla do vzdušných letních šatiček a vypadala jako princezna. Gottová má i dnes postavu jako lusk, ale svou postavičku zásadně neukazuje, což je možná trošku škoda, protože se určitě má čím chlubit. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků