Josef Rychtář se pekelně soustředí. Že by psaní pravopisně dokonalých zpráv?

Josef Rychtář se pekelně soustředí. Že by psaní pravopisně dokonalých zpráv? Michaela Feuereislová

Má Rychtář podplacenou policii? Martuccimu chodí anonymní výhružky zabitím

O manželovi Ivety Bartošové (✝48) Josefu Rychtářovi (61) je známo, že si rád vypisuje s lidmi, kteří mu nejsou po chuti. A kolikrát nejde o slova chvály, spíš naopak. Dal by se označit za milovníka urážek a neuvěřitelných pravopisných chyb. Přesně takové přitom obsahují esemesky, které v posledních dnech začaly chodit bývalému milenci Ivety Domenicu Martuccimu (42). „Ty zk******j Itale, vrať se tam, kam patříš, do Itálie, dokut je čas, jinak špatně skončíš. Nikdo ti nepomůže, máme zaplacenou policii,“ píše se ve zprávách.

„Vypadni do té Itálie a už se rači nevracej!“ obsahovala další esemeska. A zdaleka nebyla poslední. „Co zažila tvoje rodina v Itálii, to bylo málo, příště ti schoří celej barák,“ vyhrožuje anonym dál a přidává peprné nadávky. Rychtáře čekají v Itálii soudy. Že by se jich bál, a tak radši zastrašoval svědka?

Zajímavá je každopádně zpráva o blízkých kontaktech zdroje výhrůžek s policií. Už dlouho se spekuluje, proč Josefu Rychtářovi všechno tak prochází. Zdá se totiž, že kdokoliv jiný, kdyby měl na triku desetinu toho, co manžel Ivety, už by seděl dávno v chládku.

Že zprávy pochází od Rychtáře, si myslí i Martucci. Ten již potvrdil, že výhrůžky předal policii, která se jimi intenzivně zabývá.

„Po neuvěřitelné agresi (proti Zdeňku Macurovi – pozn. red.) už mám fakt plné zuby toho, jak se chová ten d***l a jeho retardovaný syn. Pan Macura bude mít k dispozici mé právníky,“ uvedl k tomu Martucci. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků