Řekl Felix Slováček o Karlu Gottovi, že je mužská chlouba? Video: TV Markíza

Takhle vznikl skandál s Gottem: Podívejte, jak Slováček pod parou uráží kolegu!

Tak tohle by od něj Karel Gott (79) opravdu, ale opravdu nečekal! Jak Super.cz již informoval, Felix Slováček se pod vlivem alkoholu měl nechat slyšet, že právě z Mistra je poslední dobou nevyzpytatelné mužské pohlavní ústrojí. A i když slavný saxofonista tvrdí, že opravdu nemohl myslet Gotta, reportáž slovenské televize Markíza naprosto jasně naznačuje, že nemá pravdu!

„Jestli to vybavím, to nemůžu slíbit, protože on je nevyzpytatelný k***t,“ řekl Sklovské Slováček. Prý tak reagoval na otázku, zda jí zařídí společný zpěv s Gottem. Po jeho slovech se Sise udělalo viditelně nevolno. Tak drsná slova na adresu slavného zpěváka nečekala!

Felix si nyní již nevybavuje, koho takhle před televizní kamerou s pár promile v žíle pohanil, prý by ale o Karlu Gottovi nemluvil hnusně nikdy, za žádných okolností.

Proč ale Slováci reportáž uzavřeli těmito slovy? „Kdybychom odtajnili jméno celebrity, o které Felix hovořil, rozvrátili bychom nejen dlouholeté kamarádství, ale možná i celý československý šoubyznys,“ uvedla Markíza.

A koho jiného tak slavného než Karla Gotta Slováček zná řadu desetiletí? Čí urážení by mohlo pohnout celým světem českých celebrit? Odpověď se zdá být naprosto jasná… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků