Adele si řidičský průkaz udělala teprve nedávno.

Adele si řidičský průkaz udělala teprve nedávno. Profimedia.cz

Víme, jaké fáro si dopřeje pod stromeček jinak spořivá zpěvačka Adele

Zpěvačka Adele (31) se rozhodla, že si letos udělá luxusní radost. Jinak velmi šetrná hvězda, která se nevyžívá v okázalosti, si nechala na zakázku upravit jeden z vozů edice Porsche Cayenne. Devítinásobná držitelka ocenění Grammy nedávno složila řidičské zkoušky a může ve sportovním autě vozit syna Angela i přítele Simona.

Za vůz zaplatila sto tisíc liber neboli 3,3 miliónu korun. „Poté, co úspěšně udělala řidičák, se stalo řízení její oblíbenou aktivitou a projížďky po Londýně miluje. Mohla by si dovolit koupit i hříšně drahé sportovní auto, ale je mámou, takže bezpečnost a spolehlivost jsou pro ni důležitější. Její nové auto má pohon na všechna čtyři kola a je extrémně bezpečné, ale je také rychlé a luxusní,“ uvedla Adelina kamarádka pro Sunday Mirror.

Britská hudební hvězda si pak v salónu osobně vybrala kožené potahy, úpravu palubní desky a další detaily, které klientům výrobce vozů Porsche nabízí. Podle zdroje listu Sunday Mirror Adele zvolila černou metalízu s neprůhlednými skly, aby nepoutala pozornost v ulicích Londýna. Verzi s volantem vpravo jí přitom vyrábějí v Německu, dostat ho má kolem Vánoc. 

Famous


Časová osa článků