Reginina mise skončila.

Reginina mise skončila. Foto: archiv FTV Prima

Vladkovo velké vítězství: Striptérka Regina definitivně opustila vilu, na velkém mejdanu VyVolených nebude nikomu kazit náladu

Hysterický homosexuál Vladko si po pátečním Duelu, v němž vyřadil Lucku, může na konto připsat další úspěch. Vilu už podruhé opustila jeho největší rivalka Regina.

Soutěžící, která se do vily vrátila, aby rozvířila vzduch, dnes ukončila svou kosmickou misi a vrací se do běžného života. Vzájemná nevraživost mezi ní a Vladkem tak snad definitivně skončila a favorit soutěže si může užívat klidný víkend.

Regina jej totiž permanentně doháněla k šílenství. Dařilo se jí to před osmi lety v první řadě VyVolených, i nyní. Když se bývala striptérka objevila na scéně, stačilo pár ostře mířených slov, a Vladko byl v psychickém rozkladu.

Teď je ovšem všechno jinak a provokatérka Regina se nezúčastní ani dnešního velkolepého mejdanu ve vile, na který by měli dorazit téměř všichni bývalí účastníci současné řady VyVolených. Vypadá to, že vše proběhne v poklidu, a Regina byla vyštvána, aby svými útoky neobtěžovala ostatní. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků