Zuzana Kanócz

Zuzana Kanócz Foto: Archiv JirkaZZ

Laura z Románu pro ženy nezná slovo stud: Mrkněte na její nejodvážnější milostné scény, ve kterých s gustem ukazovala svá ňadra

Slovenskou herečku Zuzanu Kanócz si diváci pamatují zejména díky roli krásky Laury v úspěšném filmu Filipa Renče Román pro ženy. A právě Renč byl ten, který sympatickou tmavovlásku objevil a pomohl s rozjezdem její kariéry.

Už v tomto snímku se atraktivní Slovenka ukázala divákům nahoře bez. Dnes Zuzana slaví čtyřiatřicáté narozeniny a za sebou má už několik povedených svlékacích scén, kterými potěšila oko nejednoho diváka.

Svá ňadra vystavila na odiv například ve snímku Laury Sivákové Nebe, peklo… zem. Další odvážné scény předvedla před dvěma lety ve snímku Stanislava Párnického Čerešňový chlapec.

Kanócz odhalila ve vášnivém milostném aktu své vnady, takže si na své přišel opravdu každý milovník sličných slovenských hereček. To nejžhavější, co doposud Kanócz natočila, si prohlédněte v naší fotogalerii.

Herečka se v současnosti naplno věnuje mateřským povinnostem. V srpnu porodila syna Lucase, kterého má s hercem Jurajem Lojem. Na další svlékací scénu si tak budeme muset nějaký ten pátek ještě počkat. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků