Nenechte nic náhodě, napište Ježíškovi

Zatím to tak nevypadá, ale za měsíc bude Štědrý den za námi. Po hektickém období vánočních příprav konečně nastane chvíle odpočinku a radosti z dárků. Také se vám ale stává, že pod stromeček málokdy dostanete to, co se vám opravdu líbí, zejména pokud jde o oblečení? Nedivte se. Ani vaši blízcí většinou netuší, co přesně potřebujete, a zejména jakou velikost či barvu by měli vybrat. Letos to ale může být jiné - napište Ježíškovi. I ten váš potřebuje občas poradit.
Napište Ježíškovi

Napište Ježíškovi

MOIRA, výrobce funkčního prádla pro sport i volný čas, pro vás na svém eshopu připravila speciální aplikaci, díky které si přesně vyberete, jaké dárky od této značky by se vám líbily. Seznam jednoduše pošlete e-mailem jako dopis právě tomu vašemu Ježíškovi nebo jeho pomocníkům. Je to zcela jednoduché a letos konečně dostanete to, po čem toužíte.

Více
nyní na Moira.cz
Opravdu je z čeho vybírat

Opravdu je z čeho vybírat

MOIRA nabízí široký sortiment - funkční oblečení pro sport, volný čas i pro pobyt pod širým nebem včetně čepic a ponožek. Stačí si jen vybrat a napovědět svému Ježíškovi. S přáním klidných a radostných příprav na vánoční svátky Vaše MOIRA.

Více
nyní na Moira.cz

Časová osa článků