Matěj Ruppert se pochlubil papučkami od tchyně.

Matěj Ruppert se pochlubil papučkami od tchyně. Foto: Archiv České televize/Mikuláš Křepelka

Kdo by to byl do něj řekl? Podívejte se, jaké roztomilé zvířecí papuče nosí ve StarDance bouřlivák Matěj Ruppert

Soutěžící ve StarDance si oblíbili nošení plyšových papuček, které nesou podobu zvířátek. Poprvé se takto v zákulisí StarDance prezentovala Taťána Kuchařová (34).

Naše jediná Miss World byla v župánku a kočičích papučkách neuvěřitelně roztomilá. Od nejatraktivnější tanečnice StarDance by něco podobného diváci možná čekali, ale že si plyšová zvířátka obuje i nezkrotný živel, zpěvák a hudebník Matěj Ruppert, to by očekával jen málokdo.

Ruppert si na nohy nazul apartní sobí bačkůrky, které dostal jako dárek od hodné tchyně. „Papuče jsou to velice příjemné a pohodlné, ale na parket s nimi určitě nepůjdu. Je to vyloženě odpočinkové obutí. Na mé taneční kreace jsou ideální jedině pořádné kožené boty. S Alicí jsme předvedli tango plné vášně a při něm bych v bačkorách určitě neobstál,“ smál se Ruppert.

A právě temperamentní tanečnice si Matěje Rupperta nemůže vynachválit. Prý je absolutně dochvilný, velice snaživý a nic neošidí.

„Ono to ani jinak nejde. Nic se nedá vypustit a že bych při zkoušení něco odfláknul, nepřipadá v úvahu. Určitě by se to projevilo na výkonu, jedu na plný plyn,“ uzavřel Ruppert. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků