Angelina Jolie a Brad Pitt se pochlubili synem Maddoxem.

Angelina Jolie a Brad Pitt se pochlubili synem Maddoxem. Profimedia.cz

Pitt a Jolie vyšlapali synovi cestu ke slávě: Takhle Maddox zazářil po boku svých hvězdných rodičů

Děti hollywoodského páru snů se nejspíš nebudou mít v budoucnosti vůbec špatně. Z potomků Angeliny Jolie (38) a Brada Pitta (49) budou hvězdy, i kdyby se tomu sebevíc bránili.

První kroky ke slávě už učinil nejstarší syn Maddox (12), který se se svými slavnými rodiči objevil na udílení Oscarů za humanitární činnost. Jeho maminka Angelina Jolie byla náležitě oceněna za svou dobrosrdečnost, a Maddox tak dostal možnost zazářit na červeném koberci.

Na slavnostním galavečeru se neobjevil náhodou. I on je totiž výsledkem záslužné činnosti své maminky. Angelina jej v roce 2002 adoptovala jako sedmiměsíčního chlapečka ze sirotčince v Kambodži. Tehdy byla ještě provdaná za Billyho Boba Thorntona a adopci provázely problémy kvůli rozhodnutí americké vlády, která chtěla zamezit obchodování s místními dětmi.

Maddox ovšem může být za to, že mu osud poslal do cesty známou herečku, opravdu vděčný. Díky ní a Pittovi si užívá bezproblémové dětství po boku pěti nových sourozenců. V rodině hollywoodského páru se určitě necítí nepatřičně, protože mu společnost dělají i sestra Zahara z Etiopie a bratr Pax z Vietnamu. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků