Marta Jandová s otcem Petrem Jandou

Marta Jandová s otcem Petrem Jandou Foto: archiv Only Papaya

Tomu neuvěříte: Marta Jandová si přivydělává jako prodavačka

Marta Jandová (47) se svým tátou k sobě mají velmi blízko. Denně si volají, neustále se navštěvují a kromě toho spolu i často pracují. V letošním roce je také hodně sblížilo společné podnikání. Pokud Marta nehraje v divadle, nekoncertuje a malá Maruška zrovna spí, věnuje se s tátou společnému businessu, v jehož rámci se dokonce postavili ke stánku a prodávali australskou kosmetiku.

„Kvůli Marušce jsem musela hodně omezit nejenom práci, ale i zábavu. Práci si vybírám tak, abych mohla být co nejvíc s malou. A když někdy večer zpívám, většinou je to stejně až po osmé hodině, kdy moje maličká už dávno skáče ze snu do snu,“ řekla Marta.

Petr Janda (79) se letos vydal za svým kamarádem do Austrálie a poprvé tam ochutnal papáju, poprvé viděl, jak vypadá, a také poznal, jak úžasné účinky mají produkty z ní. V tu chvíli se rozhodl, že začne do Čech kosmetické výrobky z tropického ovoce dovážet. Oslovil svou dceru Martu, která byla v té době také u protinožců, a ta se s radostí stala nejen partnerem, ale i tváří této značky.

„S Martou máme skvělý rodičovský i hudební vztah a poslední dobou si i hodně povídáme o podnikání,“ říká Petr Janda. Máme spoustu společných témat a i kvůli tomu se vídáme alespoň jednou týdně. Jednou u mě, jednou u Marty," upřesňuje Janda.

Být tváří kosmetické značky pro Martu ale znamená také spoustu povinností. Jednu z nich právě splnila v obchodním centru v Praze, kde trávila den jako prodavačka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků