Candice Swanepoel představila luxusní podprsenku.

Candice Swanepoel představila luxusní podprsenku. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vyhrála boj s anorexií a teď se topí v luxusu: Sexy modelka s azurovýma očima předvedla podprsenku za 200 mega

Jihoafrická topmodelka Candice Swanepoel (33) vystoupala na pomyslný modelingový olymp. Jedna z nejobletovanějších modelek současnosti se stala hlavní hvězdou velkolepé výroční přehlídky luxusní andělské značky Victoria's Secret.

Kráska se po mole prošla v podprsence Fantasy Bra za astronomických 10 miliónů dolarů (v přepočtu asi 200 miliónů korun). Jedna z nejdražších podprsenek všech dob byla zdobena safíry, diamanty a obrovským, dvaapadesátikarátovým rubínem.

Modelku po celou dobu ostřížím zrakem hlídali dva bodyguardi. „Něco tak cenného jsem na sobě nikdy neměla,“ přiznala před přehlídkou atraktivní kráska s tím, že je poctěna, že si andělská značka vybrala právě ji.

Candice sice přiznala, že byla pekelně nervózní, přehlídku ale zvládla bravurně a sklidila obrovský potlesk. Dlouhonohá blondýnka nafotila pro luxusní značku už několik kampaní.

Ne vždy se ale o ní mluvilo v superlativech. Stačilo málo a skvěle našlápnutou kariéru zabrzdily problémy s anorexií. Na několik let starých fotkách totiž vypadala opravdu nezdravě vyhuble. Naštěstí si ale včas uvědomila, že tudy cesta nevede a radikálně změnila svůj život. V současnosti je vše v naprostém pořádku a Candice se může pochlubit vysportovanou postavou, za kterou vděčí pravidelné, zdravé stravě a cvičení. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků