Tanečnici Krejčířové prosvítaly pod topem bradavky.

Tanečnici Krejčířové prosvítaly pod topem bradavky. Foto: Archiv České televize/Zuzana Páchová

Ráda provokuje? Tanečnice Krejčířová si nevzala podprsenku a Brzobohatý jen zíral na to, jak jí z topu prosvítají umělá ňadra

Hudebník Ondřej Brzobohatý (36) má tu čest tančit ve StarDance vedle pohledné blondýnky a výtečné tanečnice Evy Krejčířové. Pár už má za sebou zběsile rychlý quickstep i vášnivý tanec cha-chu.

Až na pár chybiček se jim daří výborně a divákům se jejich počínání na parketu StarDance moc líbí. Půvabná tanečnice se v odvážných šatech už několikrát pochlubila svými ryze ženskými zbraněmi v podobě výstavních silikonových ňader.

Ondřej Brzobohatý je sice až po uši zamilovaný do své krásné přítelkyně a zároveň soupeřky Taťány Kuchařové, ale to neznamená, že se na svou krásnou tanečnici nemůže doslova vynadívat.

Eva Krejčířová si svá prsa nechala zvětšit už před lety a je s nimi nadmíru spokojená. Na jednom z náročných tréninků proto neváhala odhodit podprsenku a svá pevná ňadra nechat schovaná jen v růžovém topu, pod kterým jí zcela jasně prosvítaly bradavky, kterých si Ondřej Brzobohatý nemohl nevšimnout. Nyní si je v naší fotogalerii prohlédněte i vy. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků