Marika Šoposká ve filmu Rytmus v patách

Marika Šoposká ve filmu Rytmus v patách Foto: Archiv JirkaZZ

Tahle herečka umí hrát nejen naivní princezničky: Mrkněte, jak se Marika Šoposká svlékala před Jakubem Prachařem a dalšími muži

Marika Šoposká je především divadelní herečkou, ale diváci už ji měli možnost vidět hned v několika seriálech a především pohádkách (například princeznička v pohádce Micimutr).

Do popředí zájmu médií se Šoposká dostala až v roce 2008 díky hlavní roli ve filmu Bába, který na filmovém festivalu v Cannes vyhrál hlavní cenu v sekci Cinéfondation.

Krásná herečka dnes slaví čtyřiadvacáté narozeniny a stejně jako řada jiných úspěšných hereček se může pochlubit už dvěma filmy, ve kterých se, když si to role žádala, nestyděla odhalit své přednosti.

Poprvé se svlékla už ve svých sedmnácti letech ve filmu Zuzany Špidlové Naděje zítřka. V tomto snímku se ukázala nahá ve scéně, kdy předává Jakubu Prachařovi kondomy. O tři roky později ukázala divákům své vnady podruhé, když se téměř nahá objevila ve snímku Andrey Sedláčkové Rytmus v patách. Odvážné scény Mariky Šoposké si připomeňte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků