Vladkův záchvat kvůli Regině Video: Archiv FTV Prima

Vladko už je zralý na léčebnu: Takhle zběsile řval v ložnici do zdi, nepotřeboval ani publikum

9. listopadu 2013 12:50

Reality show VyVolení dává Vladku Dobrovskému pořádně zabrat. Zkušenost s první řadou soutěže mu nejspíš nestačila, a po osmi letech opět prožívá stavy, jimiž trpí pacienti psychiatrických léčeben.

Hysterický Vladko se sice snaží ovládat svou vášnivou povahu, ale často mu ujedou nervy. V těchto chvíli kolegové z vily raději prchají, protože si s ním není radno zahrávat. Nejvíce jeho hlasivky potrápila striptérka Regina, která si už ovšem musela sbalit kufr.

Vladko si po jejím odchodu určitě oddechnul, protože mu i letos připravila krušné chvilky. V předvečer Duelu se zavřel do ložnice a předvedl děsivý výstup, po němž mají všichni pochybnosti o jeho duševním zdraví.

V záplavě vulgárních výrazů Vladko zkritizoval Reginu od hlavy až k patě a nenechal na ní doslova ani nit suchou. „Chlapy nemáš ráda, ale jejich prachy se ti líběj! Doufám, že shniješ v pekle,“ běsnil hysterický homosexuál poté, co z ložnice vykázal Romanu s Luckou.

„Svi*ě jedna hnusná, zvedá se mi z ní žaludek. Vyprdla jedno děcko, není schopná se postarat. Do pekla s ní, bez lítosti!“ pokračoval Vladko plný nenávisti. Zklidní se favorit VyVolených po odchodu své největší nepřítelkyně? 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků