Originál, nebo kopie Mr. Beana?

Originál, nebo kopie Mr. Beana? Foto: World Strip Show Story

Kdopak ukradl identitu Mr. Beanovi? Neuvěříte, jak je mu jeden italský mužík podobný

13. listopadu 2013 21:58

Itálie není jen zemí dobrého jídla, ale také humoru. Celé generace vyrůstaly na vtípcích pana účetního Fantozziho. Toho sice už vidět nemůžeme, Italové však mají jiný vývozní artikl – asi nejpřesvědčivějšího dabléra legendárního britského Mr. Beana, kterého v originále představuje Rowan Atkinson.

Protože anglická filmová hvězda v roli šíleného podivína v obleku už prakticky nevystupuje, jeho dvojník má žně. Arnaldo Mangini se svou show procestoval už pěkný lán světa a do kufru si prý nezapomíná vždy přibalit nejbližšího plyšového přítele britského podivína, který je zároveň obětí jeho podivných rozmarů.

Co je zvláštní, italský Mr. Bean, který jako by z oka vypadl originálu, do Čech přijíždí spolu s partou polonahých svalovců. Taneční a striptýzová skupina Italian Dream Boys existuje třináct let a na rozdíl od slavnější konkurence na jejich vystoupení nemá zákaz nikdo, ani muži.

Za sebou mají sto dvacet vystoupení po celé západní Evropě, k nám míří poprvé. Spolu s Manginim je možné je vidět 16. listopadu v rámci World Strip Show Story v klubu Hany Bany. Kromě nich během večera budou vystupovat i ti nejlepší striptéři a striptérky z celého světa. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků