Neuvěřitelné! Kyklop mínus 54kg. Jak to dělá?

9. listopadu 2013 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Pavel Vohnout alias Kyklop už s OBEZINem zhubl neuvěřitelných 54 kilogramů! Teď, když je o tolik štíhlejší, má mnohem více energie. Přestože měl nedávno vážné zdravotní problémy, je to poprvé, co si váhu udržel. I on se totiž díky OBEZINu naučil jíst menší porce. „Znám Kyklopa už léta a při každé dietě dříve skučel hlady. Je to poprvé, co hubne a vůbec si u toho nestěžuje,“ směje se Dan Vali, jeho kolega z Maxim Turbulenc. Kyklop chce zhubnout ještě víc. Lékaři mu jeho odhodlání schvalují. Společně s Maxim Turbulenc teď plánují nejen novou desku, ale společné skupinové hubnutí s OBEZINem!
Pro okamžitou slevu ve výši 150 Kč na OBEZIN klikněte ZDE!

Pro okamžitou slevu ve výši 150 Kč na OBEZIN klikněte ZDE!

Koupit
nyní na Obezin.cz
OBEZIN přináší mimořádnou nabídku pro čtenáře Super! 2 balení OBEZIN + 1 balení OBEZIN AFTER DIET zdarma za cenu 680 Kč!

OBEZIN přináší mimořádnou nabídku pro čtenáře Super! 2 balení OBEZIN + 1 balení OBEZIN AFTER DIET zdarma za cenu 680 Kč!

OBEZIN™ je přírodním řešením pro všechny, kteří mají buď problém jíst méně (a přiznejme si, že v současné době jíme asi všichni mnohem víc než generace našich babiček, aniž bychom tolik fyzicky pracovali), nebo jedí nepravidelně. Protože obsahuje sladkovodní řasu spirulinu platensis, pomáhá také překonat tzv. noční nájezdy na ledničku. V akční nabídce je navíc dárek ZDARMA OBEZIN After Diet v ceně 300 Kč. OBEZIN After Diet účinně zabraňuje JOJO efektu po každé dietě. OBEZIN After Diet je kombinací známého extraktu ze zelené kávy, malinového ketonu, Resveratolu a rostliny Garcinia Cambogia. Všechny tyto přírodní látky napomáhají rychleji spalovat tuky a omezují chutě na sladké. Ty jsou navíc účinně regulovány pomocí přidaného chromu, který přispívá k udržení stabilní hladiny cukru v krvi. Právě výkyvy glukózy představují hlavní důvod, proč někteří z nás trpí na „chutě,“ které vedou k přejídání. Díky výše uvedenému složení se tedy po dietě nemusíte bát, že znovu přiberete. OBEZIN After Diet je jistota, s jejíž pomocí si svou váhu snáze udržíte.

Objednat
nyní na Obezin.cz

Časová osa článků