Hádka Vladka s Reginou Video: archiv FTV Prima

Historie se opakuje: Takhle Vladka rozzuřila striptérka Regina kvůli zelenině. Opět jsou z nich nepřátelé

Střetnutí Vladka a Reginy vyústilo v drsnou hádku, která diváky vrátila o osm let zpět. Z kamarádů jsou nepřátelé na život a na smrt a došlo i na staré výčitky.

Vladko je jako časovaná bomba, která vybouchne ve chvílích, kdy to nikdo nečeká. Nejnovější hysterický záchvat dostal v kuchyni, kde ostatní soutěžící přesvědčoval o tom, že lze zpracovat i na první pohled nečerstvou zeleninu.

Regina ovšem v příznacích hniloby viděla špatnou karmu a zastávala názor, že kvalitní kuchař by měl vařit jen z kvalitních potravin, což Vladka naprosto vytočilo.

„Já se tím živím 19 let, ty se živíš 19 let točením kolem tyče. Nebudu žrát sójové klíčky, nebudu žrát tyhle p**oviny, budu jíst zeleninu, jaká je,“ zuřil Vladko a neodpustil si urážky Reginy.

„Nána, která neumí ani vytřít podlahu. Je tak mastná, že po ní kloužem. Ale mele, jak je čistotná, tohle dělala před osmi lety, já to poslouchat nebudu,“ běsnil vítěz první řady VyVolených, který ještě netuší, že v sobotu změří své síly s podobně hysterickým kuchtíkem Pohlreichem

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků