Tereza Kostková nevypadá na fotce moc lichotivě.

Tereza Kostková nevypadá na fotce moc lichotivě. Foto: Stanislav Honzík/Radost dětem 2014

Chtěla potěšit, ale vůbec jí to nesluší. Tereza Kostková je v novém kalendáři k nepoznání

6. listopadu 2013 12:55

Máme tady další charitativní kalendář, tentokrát určený pro děti z dětských domovů a děti, které prodělaly nebo prodělávají onkologickou léčbu. Zapojila se do něj řada známých tváří, které se spolu s dětmi nechaly vyfotit na fotkách stylizovaných jako různé, ať už skutečné nebo imaginární profese.

Někdo vypadá krásně, jako třeba Leona Machálková (51), která je na prosincové stránce jako víla a její snímek byl jako první vydražen už během křtu za sto tisíc korun. Zato jindy krásná Tereza Kostková (42) to tentokrát odnesla. Jako švadlenka je naprosto k nepoznání a fotografie jí příliš nelichotí. A nádherná, stejně jako vždy, je Monika Bagárová (24) stylizovaná jako cellistka.

Do kalendáře se ale zapojili i známí pánové. Fotit se nechali herci Jiří Mádl, Lukáš Pavlásek a Martin Kraus, moderátor Petr Vojnar a také několik sportovců. Výtěžek z prodeje kalendáře pro projekt Radost dětem je určen na nákup zdravotních pomůcek, ale i oděvů a hraček do dětských domovů nebo podporování talentů u dětí, o něž se nemohou nebo nechtějí starat vlastní rodiče. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků