Tereza Pergnerová bude mít nejspíš dříve volno.

Tereza Pergnerová bude mít nejspíš dříve volno. Foto: Archiv FTV Prima

Víme, co se bude dít ve VyVolených: Reality show skončí kvůli intrikám soutěžících dříve!

Včerejší zúčtování pořádně vytočilo nejen Terezu Pergnerovou, ale celý štáb, který se soutěžícími ztrácí trpělivost. VyVolení tak nepoběží podle původního plánu.

Soutěžící ve vile zpohodlněli a volí nekonfliktní strategii. Ve snaze zachovat si vlastní krk zvolili Zdenu Reginu jako obětního beránka a domnívali se, že si tak soutěž minimálně o týden protáhnou. Televize Prima by ovšem raději vysílala napínavé duely než bezkonfliktní odchody. Soutěžící se tak dočkali krutého trestu. A ten nespočíval pouze v tom, že si potížistka Zdena Regina musela ihned sbalit kufr.

Tento týden totiž padne další hlava a celá reality show se tak zkrátí. „Ve čtvrtek proběhne nové zúčtování a zároveň i výzva, Zdena je definitivně ze hry venku,“ prozradil nám zdroj ze štábu, podle něhož teď reality show nabere rychlejší spád.

Tereza Pergnerová soutěžící, kteří se snažili obejít pravidla a Zdeně Regině umožnit dobrovolný odchod, varovala, že konec může být blíž, než se zdá. Není tak vyloučena ani varianta, že se začne vyřazovat po trojicích. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků