Hádka Romany s Reginou Video: Archiv FTV Prima

Drsná válka ve VyVolených: Vypadáš jako padesátiletá prasnice, uráží Regina rivalku Romanu

4. listopadu 2013 13:49

S bývalou striptérkou Reginou (35) se situace ve vile pořádně přiostřila. Sebevědomá blondýna totiž s oblibou všechny ostatní uráží.

Regina do VyVolených přišla jako hvězda a svou roli si užívá. Diváci ji už totiž znají z první řady, kde řádila společně s Vladkem. Po osmi letech je ovšem ještě drsnější a libuje si v ponižování druhých. Při hře na věznici tak nedbala rozkazů bachařky Romany (32) a vzbouřila se proti její nadvládě.

Udržovaná tanečnice, již v minulosti živilo její tělo, zaútočila na slabou stránku konkurentky Romany a začala hodnotit její zanedbaný vzhled. Regina je totiž o tři roky starší než Romana, ale domnívá se, že vypadá jako její dcera.

„Prosím tě, podívej se, jak vypadáš! Vypadáš jako padesátiletá prasnice. Podívejte se, jak vypadá, je o tři roky mladší jak já! Podívejte se, jak vypadá toto stvoření,“ urážela Regina Romanu. Ta se bránila, že to má alespoň v hlavě v pořádku, ale její rivalka namítala, že nejspíš nemá, když vypadá tak zanedbaně.

Naštvaná ostravská matka se snažila bránit, ale v záchvatu hněvu se jí trochu popletly pojmy. „Já bych tě poslala spíš do kravína než do psychologie, budeš tam mít kamarádky, můžete spolu bučet,“ běsnila statná VyVolená. 

Adam Chromý , Super.cz