Carmen Electra vypadá pořád úžasně.

Carmen Electra vypadá pořád úžasně. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Téhle sexy plavčici už bylo 41! Hvězda Pobřežní hlídky Carmen Electra opět oblékla záchranářské plavky a vypadá fantasticky

2. listopadu 2013 15:55

Bývalá hvězda populárního seriálu Pobřežní hlídka Carmen Electra (41) oblékla po letech červené záchranářské plavky. S plovákem v ruce a úsměvem na tváři zapózovala na společenské akci v New Yorku.

A přítomní hosté na ni zírali s otevřenou pusou. Půvabná Carmen totiž ani po překročení čtyřicítky neztratila nic ze svých neodolatelných půvabů. Herečka a modelka v jednom si v Pobřežní hlídce zahrála před dlouhými šestnácti lety, když v seriálu skvěle nahradila hvězdnou Pamelu Anderson.

Carmen se pořád může pochlubit fantastickou postavou, kterou obdivují tisíce mužů po celém světě. Nádherné ženské křivky, bujná ňadra a pohled nezkrotné lvice v kombinaci s neodolatelnou smyslností - to je přesně Carmen Electra.

Pokud by snad tvůrci Pobřežní hlídky uvažovali o natočení nových dílů, nemuseli by vůbec oslovovat mladší herečky, protřelá čtyřicátnice by je totiž všechny hravě zastínila. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků