Tereza D. je novou posilou nahých zpráv.

Tereza D. je novou posilou nahých zpráv. Foto: Václav Maletínský

Tahle divoška vás přiková k obrazovkám: Kochejte se pohledem na sexy černovlásku Terezu, která vám nahá poví nejnovější zprávy

31. října 2013 21:48

Nahé zprávy hlásí novou krásnou posilu! Atraktivní tmavovláska Tereza D. přijala nabídku na moderování RedNews.

Nejnovější posila Tereza se mezi novými moderátorkami rychle zabydlela a dokázala, že se svlékáním před kamerou nemá problém. Ostatně Tereza před kamerou stála již několikrát, a tak není divu, že si hravě poradila i na castingu. Její sexy křivky mohou diváci obdivovat každý všední den po 22. hodině na nováckém kanálu Fanda.

Pokud byste Terezu chtěli potkat, tak máte možnost třeba v sauně, kterou navštěvuje dvakrát týdně. A co tuto sexy černovlásku nejvíc zaujme na chlapovi? „Jednoznačně musí mít charisma, naopak nesnáším neupřímnost,“ prozradila kráska s tím, že když má navíc chlap smysl pro humor, má u ní téměř vyhráno.

Sexy Pražačka na sebe mimo jiné prozradila, že by chtěla mít sex v boxerském ringu. „Je to můj sen o nejšílenějším místě na sex, doufám, že se mi někdy splní,“ dodala se smíchem.

V současné době se nahé zprávy mohou pochlubit dvěma moderátorkami jménem Tereza. Jsou ale snadno k rozeznání, zatímco Tereza D. je tmavovláska, Tereza N., kterou můžete v lechtivém pořadu vídat už od června, má blond vlasy. 

Anna Veškrnová , Super.cz