Táňa Makarenko si vybrala do soutěže krásy Mongolku Naru.

Táňa Makarenko si vybrala do soutěže krásy Mongolku Naru. Michaela Feuereislová

Konkurence pro exotickou Moniku Leovou: Tahle krásná Mongolka je ve finále soutěže krásy

30. října 2013 12:56

Už ve středu proběhne finále soutěže krásy Miss Face, kterou již několik let pořádá modelka Taťána Makarenko (29). My byli na holky zvědaví, tak jsme se byli podívat na jedno z posledních odpolední, kde holky pracovaly na fyzičce a učily se choreografii.

Tedy vlastně i chůzi na velmi vysokých podpatcích, na nichž mnohé nebyly zvyklé chodit. "Já to měla v době, kdy jsem se hlásila do Miss, jednodušší, už jsem se modelingu roky věnovala, takže podpatky pro mě problém nebyly," svěřila Super.cz Aneta Vignerová (31), která usedne v porotě, a kamarádce s jejími děvčaty trochu pomáhala, co se výuky chůze týče.

Finalistky Miss Face jsou opravdu kočky. "Taky se řada z nich hlásí i do České Miss a už jsem měla několik holek ve finále," pochlubila se nám Táňa. Zaujalo nás, že se do finále dostala i jedna velmi exotická dívčina.

"Když přišla na casting, ptala jsem se jí, odkud je. Ale to zase žádná exotika není. Nara je z Litoměřic a studuje mongolistiku na Univerzitě Karlově," prozradila nám Táňa o půvabné brunetce, která by mohla konkurovat Monice Leové (27). 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků