Své vnady vystavila mj. v průsvitném modelu Emanuel Ungaro.

Své vnady vystavila mj. v průsvitném modelu Emanuel Ungaro. Foto: Elite Model Prague

Její hvězda stále stoupá: Nádherná topmodelka Hana Jiříčková okupuje světová mola i magazíny

2. listopadu 2013 12:56

Nejnovější českou modelingovou star, kterou začíná znát celý módní svět, je bezpochyby Hana Jiříčková. Důkazem jsou její poslední aktivity. Hanka zářila na posledních týdnech módy v několika světových metropolích a předváděla pro ty nejúspěšnější návrháře.

V New Yorku to byl například Marc Jacobs, Alexander Wang či Oscar de la Renta, v Londýně pak exkluzivně předvedla modely Toma Forda, pak pokračovala v Miláně, kde spolupracovala se značkami Dsquared, Etro nebo Trussardi. Velkolepý úspěch završila na molech v Paříži přehlídkami pro Emanuel Ungaro, Vionnet či Balmain.

Hana, která svou kariéru v Čechách začala vítězstvím v soutěži Elite Model Look, se také objevila na další titulce prestižního magazínu Vogue, tentokrát portugalské edice, a pětkrát za sebou fotila pro francouzskou mutaci tohoto titulu. Ozdobila také titulní stranu časopisu Russh a v jednom týdnu nafotila kampaně Max Mara a Tommy Hilfiger.

Není pochyb, že Hana, momentálně žijící s manželem Marcem v New Yorku, je jednou z největších stoupajících hvězd světového modelingu. Držíme palce. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků