Sámer Issa přihlásil milenku do SuperStar

Zpěvák Sámer Issa (34) přihlásil svoji milenku, houslistku Pavlínu Dubnou (33), do Česko-Slovenské SuperStar. Bude tak bojovat v soutěži, která Sámera proslavila, skončil na čtvrtém místě.

Pavlína Dubná vystudovala konzervatoř, obor hru na housle. Působila v dívčím kvartetu. Se Sámerem začala spolupracovat před dvěma roky, nazpívali spolu také romantický duet No more. Nyní se bude pokoušet o sólovou dráhu.

"Přihlásil jsem Pavlínku do SuperStar a byla hodně překvapená. Rozhodla se nakonec, že do toho půjde. Sama by tu odvahu neměla," řekl Novinkám Sámer.

"Myslím, že by byla škoda, kdyby skončila jen u hraní na housle. Věřím, že to dá. Je to muzikantka, velmi talentovaná a vypadá skvěle. Navíc už v šoubyznysu je, nezmění jí to," upřesnil Issa (34) na párty v pražském baru Silver.

V hlavě má i plány do budoucna. "Super by bylo společné turné, kde by díky možnému úspěchu v SuperStar mohla mít stejně prostoru," říká.

"SuperStar mi změnila život, bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. I jí může hrozně pomoci," vysvětluje.

S Pavlínou spolu chodili několik let, mají za sebou dva rozchody. Momentálně jsou prý především přátelé.

"Partneři už nejsme, ale nemám bližšího člověka. Pořád spolu trávíme devadesát procent času, i během noci," směje se. "Nikoho nového nehledám, nechci," dodal Sámer. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků