Holky z 5Angels s kolegyněmi z Little Mix

Holky z 5Angels s kolegyněmi z Little Mix Foto: Archiv 5Angels

Bravo, holky! Těchto pět puberťaček zažívá úspěch, o kterém se většině českých kapel ani nesnilo

Pěti českým teenagerkám se podařil veleúspěch, který se nepoštěstil ještě žádné jiné tuzemské kapele.

Mladé české krásky, které si říkají 5Angels, doslova dobývají evropská pódia. Holky svou show naposledy předvedly před více než 25 tisíci diváky ve Wembley aréně, která je právem považována za Mekku hudby. Na jednom z největších Open Air s desetiletou tradicí Big Big zazářily po boku aktuálně nejžádanějších hvězd britské hudební scény, jako jsou Little Mix, Charlie Brown či chlapecká skupina Union J, se kterou zanedlouho dokonce vyráží na turné po Anglii, Walesu, Irsku a Skotsku.

„Hned po koncertě ve Wembley jsme jely na hotel, kde jsme se mohly asi dvě hodinky prospat před odjezdem na letiště. Byly jsme ale natolik plné zážitků, že ani jedna z nás oka nezamhouřila. Čekalo nás totiž další vystoupení v Litoměřicích pro české fanoušky a moc jsme se na to těšily. Pokud to půjde, rády bychom ještě přidaly několik koncertů v Čechách a na Slovensku, než odjedeme na turné. Domácího publika si totiž vážíme nejvíc,“ uvedla členka seskupení Nikola.

Vše, co dívky aktuálně prožívají, se dá považovat za opravdovou senzaci a splněný sen. Zahraniční tisk o nich dokonce psal jako o jedné z nejmladších světových profesionálních skupin. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků