Simona Krainová vypadá skvěle i v zákulisí focení.

Simona Krainová vypadá skvěle i v zákulisí focení. Foto: archiv Marie Claire (4x)

Ve čtyřiceti vypadá jako bohyně: Simona Krainová má tvář i tělo bez chybičky i bez retuše

Modelka Simona Krainová (48) opět potvrdila, že i po čtyřicítce je stále ještě módní ikonou. A vnímají ji tak nejen v Česku, ale i ve Francii, kde více než desítku let působila. Takže se po schválení z Paříže objevila na titulní stránce české edice prestižního francouzského módního časopisu.

"To byla jedna z věcí, kvůli kterým jsem několik týdnů skoro nejedla," svěřila Simona, kterou uvidíme na snímcích, na nichž je téměř nenalíčená a předvádí svoji dokonalou postavu v modelech, v nichž se nedá žádný špíček zakamuflovat.

"No, tak ostré to zase nebylo. Tedy jestli hamburgery a hranolky ve fast foodu nepatří k nějakému druhu diety," smál se její manžel Karel Vágner, který oceňuje nejen půvab, ale i ostrý jazyk své ženy, která v interview nemá obavy hovořit otevřeně nejen o světě modelingu, ale i o současné politické scéně.

S magazínem bude Simona spolupracovat dlouhodobě, je dohodnutá, že do něj bude rok přispívat. Jak to zvládne, když je zároveň maminkou, prezidentkou soutěže pro začínající modelky a k tomu samozřejmě pokračuje v práci modelky, se uvidí. Ale protože víme, že když se do něčeho zakousne, tak je jako pitbul, určitě žádnou ze svých aktivit nevzdá. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků