Renata Langmannová s přítelem a nevlastní dcerou

Renata Langmannová s přítelem a nevlastní dcerou Michaela Feuereislová

Bude z ní také modelka? Renata Langmannová se pochlubila rozkošnou nevlastní dcerou

Vypadají jako šťastná rodina, že? A v tomto případě to není pouhé zdání. Modelka a Česká Miss 2006 Renata Langmannová (35) žije s přítelem Ondřejem Novotným už pět let a výborně vychází i s jeho dcerou Trinity. Moc příležitostí se s ní vídat ale nemá. Trinity totiž žije se svojí matkou ve Francii.

Když už je ale v Praze, Renata s ní vychází jako s kamarádkou. "Na to, abych si hrála na rodičovskou autoritu, nemám povahu. Trinity je skvělá holka a mám ji moc ráda, sama si ale na děti ještě počkám, vždyť ani nevím, jak bych je měla vychovávat," smála se Renata, která s přítelem a nevlastní dcerou vyrazila na charitativní akci Movember.

Podpořit ji přišly i další známé tváře. Nechyběli herec Lukáš Langmajer, Mahulena Bočanová (54), modelky Tereza Chlebovská (30) a Andrea Kabická či řada sportovců i muzikantů. Pánové, a to i ti, kteří nenašli v naplněném diáři čas dorazit, si na podporu zdravotně osvětové akce nebudou měsíc holit kníry. To má upozornit na rizika rakoviny prostaty a včasné preventivní prohlídky. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků