Zdeňka se Thomase nedočkala.

Zdeňka se Thomase nedočkala. Foto: Archiv FTV Prima

Konec romance mezi Zdeňkou a Thomasem: Silikonová kráska poslala svalovci drsný vzkaz

Romance z reality show je definitivně u konce. Poté, co se Zdenička opatrně pokoušela o sbližování bez dohledu kamer, ji Thomas nahradil profesionální zlatokopkou Silvií Řehákovou.

Ze Zdeňky a Thomase mohl být díky VyVoleným ostře sledovaný pár, ale láska jim bohužel nepřála. Po opuštění vily se jejich cesty rozdělily a ze zamilovaných hrdliček jsou zcela odcizení lidé. Všichni tipovali, že v tomto vztahu selže silikonem vylepšená Zdenička, ale nakonec právě ona dostala košem.

Při poznávání chtěla totiž zbrzdit, ale o 13 let starší Thomas neměl na podobné záležitosti čas. Když se objekt jeho zájmu objevil na veřejnosti s jiným svalovcem, Thomas přešel do protiútoku a narazil si peroxidovou blondýnu, která se sama označuje za profesionální zlatokopku. Otázkou ovšem zůstává, co si chtivá Silvie, která měla v hledáčku i Leoše Mareše, na exekucemi zatíženém Thomasovi vezme.

„Je mi moc líto, že jsem nedostala šanci od Tebe Thomasi, abych tě poznávala mimo vilu. Ale předpokládala jsem, že tahle situace nastane, když ti hned neskočím kolem krku a do postele,“ posteskla si Zdenička na sociální síti. Od potenciálního partnera vyžadovala trpělivost, ale Thomas měl zřejmě jiné priority. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků