Z Ornelly je zrzka, jak se vám líbí?

Z Ornelly je zrzka, jak se vám líbí? Foto: Super.cz/Facebook.com

Kam zmizela Ornella? Z blonďaté vetřelkyně je sexy zrzka

17. října 2013 14:54

Ještě před půlrokem byla Ornella Štiková díky porodu syna Quentina hvězdou českého šoubyznysu, do něhož se dokázala nenápadně vetřít. Její sláva měla ovšem velmi krátkého trvání.

Neplánované (?) těhotenství s Pepou Koktou Ornelle zajistilo pozornost, o niž ale pravděpodobně vůbec nestála. Její příběh je totiž dílem matky Štikové, která se celý život snažila vecpat mezi českou smetánku. Tento sen jí ale měly zajistit půjčky, které s manželem Michalem nezvládají splácet. A když si na ně posvítili exekutoři, s jejich pohádkou o lehce nabytém bohatství byl konec.

Ornella se ovšem projevila celkem prozíravě a s matkou Monikou se rozkmotřila. Aniž by měla tušení o žalostné finanční situaci svých rodičů, zadlužené rodinné hnízdo předčasně opustila. Její aktivity se teď překvapivě omezují jen na výchovu syna a vysedávání po hospodách s partnerem Koktou.

Toho nejspíš mladá maminka nechce omrzet a z obav, že ji nahradí, se razantně proměnila. Z naivní blondýnky je teď smyslná žena s vyzývavým přelivem, jímž se Ornella stylizovala do podzimních odstínů. Novou barvu doplnila rudou rtěnkou a s výsledkem byla tak spokojená, že se musela pochlubit fotkou na sociální síti. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků