Varování: Přečtení tohoto článku může způsobit závislost!

Máte rádi krásné věci? Máte plný počítač fotek? A milujete slevy? Pak jste tady správně. Zajisté jste již slyšeli o fotoknihách a dalších produktech, které lze z fotek vytvořit. Většinou ale potřebujete speciální program, hodiny volného času a plnou peněženku. Zjistěte, jak můžete z vlastních fotek vytvořit dekorace do bytu nebo třeba krásné dárky. A to snadno, rychle a levně!
Popusťte uzdu své vášni pro slevy. Zkuste Pikliomat!

Popusťte uzdu své vášni pro slevy. Zkuste Pikliomat!

Slevové kupóny jsou stále oblíbenější, téměř sportovní aktivitou. Ať už jste vášnivým lovcem slev nebo kuponům moc nefandíte, jsou akce, které by vaší pozornosti uniknout neměly. Třeba Pikliomat! A jak funguje? Zakupte si voucher na fotoknihu a tak si jednoduše rezervujete slevu. Pozor – voucher můžete zakoupit jen od 18. do 21.10.! Na objednání knihy pak máte 30 dní a ušetříte tak až 40 %! Kdo by odolal?

Koupit
nyní na www.piklio.cz
Kalendář od listopadu? Kdo to kdy viděl?

Kalendář od listopadu? Kdo to kdy viděl?

Asi vás nepřekvapí, že si z vlastních fotek můžete nechat vyrobit kalendář. Co když vám ale řekneme, že si můžete kromě vlastních fotek vybrat také měsíc, kterým bude kalendář začínat a končit? Fotokalendáře od Piklio.cz se vám zkrátka přizpůsobí ve všech směrech. A co je nejlepší? Nyní pořídíte fotokalendáře se slevou 40 %! Ale neváhejte, akce platí jen do 27.10!

Koupit
nyní na www.piklio.cz
V hlavní roli: Vy!

V hlavní roli: Vy!

Pamatujete na zdi dětských pokojů oblepené plakáty zpěváků, kapel či jiných hvězd? I dnes si můžete byt vyzdobit plakáty, ale hlavními hvězdami budete tentokrát vy! Vyzdobte si domov fotoplakáty s fotkami, které vám budou neustále připomínat krásné okamžiky, naplňte svůj domov osobitou atmosférou a konečně proberte fotky z dovolených. Nenechte vyblednout své vzpomínky a pořiďte si fotoplakát. Do 27.10. se slevou 25 % - neváhejte!

Koupit
nyní na www.piklio.cz
Umělecká díla: Zaručeně originální!

Umělecká díla: Zaručeně originální!

Obrazy známých umělců jsou zajisté krásné kousky, ale máte k nim skutečný vztah? Obraz na vaší stěně by měl s vámi zkrátka ladit. Pověste si na zeď obraz, který vás pokaždé rozesměje, dojme či připomene důležité okamžiky z vašeho života. Fotoobrazy z vlastních fotek si můžete pořídit v mnoha velikostech i s různými rámy. Stačí jen kliknout. Do 27.10. v akci – se slevou 40 %!

Koupit
nyní na www.piklio.cz
Tak snadné, tak rychlé, tak výhodné… Piklio!

Tak snadné, tak rychlé, tak výhodné… Piklio!

Fotoknihu si můžete na Piklio.cz vyrobit online a nemusíte stahovat žádné programy. Můžete si ji vyšperkovat sami, ale pokud vás nebaví zdlouhavé přemisťování fotek, stačí jen vybrané fotky nahrát a je to! Piklio.cz vám do několika vteřin navrhne fotoknihu, stačí jen kliknout a do 48 hodin ji můžete mít doma. Můžete si ji nechat zaslat nebo na vás může čekat v jednom z 35 odběrných míst. Po objednání navíc získáte poukaz na 100 Kč na další objednávku a už v tom jedete.

Koupit
nyní na www.piklio.cz

Časová osa článků