Drkotání zuby není sexy: 5 tipů, které nechají v klidu vaši čelist i peněženku!

15. října 2013 18:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Zima už nám zase vlezle leze pod kůži. Nejenže drkotání zuby není ani trochu sexy, ale je nebezpečné i pro vaši sklovinu! Máme pro vás 5 tipů, které zaručeně nechají v klidu vaši čelist i peněženku!
Teplo od hlavy

Teplo od hlavy

Šála, čepice a rukavice – základní zimní trojka, bez které je to venku o zdraví. Doplňte svůj outfit něčím, co dobře vypadá a dobře zahřeje. Voilá!

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 289 Kč včetně DPH
Vykročte suchou nohou

Vykročte suchou nohou

Crocs už dávno nejsou "jen" nejpohodlnější pantofle na světě – v nové kolekci najdete skvěle vypadající funkční modely do tuhých mrazů i deštivého počasí. Rozmazlujte svůj krok i venku!

Více
nyní na ZOOT.cz
Vrstvěte

Vrstvěte

Zapomeňte na jeden teplý svetr - vrstvení je na podzim základ, protože nikdy nevíte, kdy vysvitne sluníčko a kdy přijde mrak. Vero Moda je pověstná svojí geniální kombinovatelností a nová kolekce na tom nic nemění. Pořiďte si kousek, který unosíte na podzim i na jaře a bude vypadat skvěle ke všemu, co máte v šatníku!

Více
nyní na ZOOT.cz
Hřejivé humory

Hřejivé humory

Nic nezahřeje na těle i na duši tak jako smích. Navíc když se smějete, nedrkotají vám zuby - a o to jde! Ideální je tedy nosit humor na triku. Podlehněte vtipům na tričkách Dogo, která si vzala na mušku nejen sociální sítě, a buďte IN.

Více
nyní na ZOOT.cz
Chlapská náruč

Chlapská náruč

K potřebě tělesného tepla není co dodat. Čím stylovější chlapská náruč je, tím žhavější je polínko, že ano. Důrazně proto doporučujeme všem chlapům, aby se hodili do stylu a rozpalovali nás do ruda!

Více
nyní na ZOOT.cz

Časová osa článků