Leona Machálková Super.cz

Leona Machálková přiznala nejednu úpravu obličeje. Víme, co si nechala vylepšit!

Zpěvačka Leona Machálková (53) před lety přiznala plastiku nosu. Málokdo ale tuší, že to nebyla jediná plastická operace, kterou má zpěvačka za sebou. Leona musela na plastiku nosu, podobně jako třeba Monika Absolonová, znovu.

"Estetickou operací se mi zkomplikovala nosní přepážka více, než byla. To byl důvod, proč jsem na operaci šla. Jsem zpěvačka, potřebuji dobře dýchat. Zjemnění nosu mi spíš přitížilo, než ulevilo. Tak jsem musela na další operaci," přiznala Super.cz Machálková.

"Kdybych se dnes měla rozhodovat, tak bych na nic nešla. Nelituji toho, jsem spokojená. Ale dnes bych si to už asi rozmyslela," dodala Machálková, které to na galavečeru Miss Hasička, kde zpívala, neuvěřitelně seklo.

A nás zajímalo, jak dlouho jí trvá, než se dá dohromady, aby mohla vystoupit na pódiu. "Dnes jsem byla opečovávána skvělými vizážisty a kadeřníky. Za 45 minut jsem byla hotová. Doma ráda chodím s nahatým obličejem, a když jdu ven, minimálně řasy, korekce pleti a rtěnka proběhne. Jsem hotová tak za dvacet minut," uzavřela Leona. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků