Agáta s manželem Jakubem Prachařem.

Agáta s manželem Jakubem Prachařem. Herminapress

To budete zírat: Jakub Prachař otevřeně promluvil o společném životě s kontroverzní Agátou

Vypadá to, že od chvíle, kdy se Jakub Prachař (38) oženil s Agátou Hanychovou (36), stala se z něj žena v domácnosti. Jakub vaří, peče, smaží, a to dokonce rád! Zvláštní zálibu si našel v krájení a také v plyšovém kostýmu králíka.

„Doma vařím já, ale rád. Zjistil jsem totiž, že miluju krájení. Agáta má zahrádku se zřejmě radioaktivní půdou, protože na ní všechno roste v obrovském množství, a tak se můžu bohatě realizovat,“ prozradil Jakub Prachař s tím, že se z něj stává i nadějný pekař.

„Začal jsem péct domácí chleba a je s tím hrozné práce a výsledek k ničemu. Dělá se to asi dva dny a ve výsledku zjistíš, že jsi v konečné fázi třeba jenom blbě narosil troubu a dvoudenní práce je k ničemu,“ vysvětlil Jakub, který už se špatně narosenou troubou má bohaté zkušenosti. „Vytáhl jsem z trouby briketu, kterou jsem z úcty k sobě snědl a tvářil jsem se u toho, že je to to nejlepší, co jsem kdy v životě pozřel,“ vzpomíná se smíchem mladý Prachař.

Jakub se ukazuje být také vzorným „otcem“ pro Agátina syna Kryšpína. Dělá psí kusy, aby ho zabavil. „Z jednoho natáčení jsem odkoupil kostým plyšového králíka, ve kterém jsem bavil děti v nákupním centru. Teď jím bavím doma Kryšpína,“ pochlubil se v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Jakub Prachař je zkrátka v jednom kole, už brzy ho ale čeká rok naprostého nicnedělání. Po listopadovém koncertu jeho kapely Nightwork si naordinoval roční relax. „Budu odpočívat, nemám vůbec nic jiného v plánu. Možná bych mohl složit posmrtné písně, aby mi bylo co zahrát na pohřbu,“ uzavřel s úsměvem Jakub. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků