Zdeňka nebyla v 18 letech se svým vzhledem spokojená.

Zdeňka nebyla v 18 letech se svým vzhledem spokojená. Foto: Archiv Zdeňky Souškové

Neuvěřitelné: Takhle nevinně krásná byla VyVolená Zdenička před plastikou. Přesto měla ze svého vzhledu těžké komplexy

Zdeňka Soušková (25) už sice reality show VyVolení opustila, ale pár týdnů na obrazovce jí stačilo k tomu, aby se zapsala do veřejného povědomí. Její jméno je nejčastěji skloňováno v souvislosti s plastickými operacemi, k nimž ovšem neměla žádný důvod.

Do svého vzhledu Zdeňka investovala nemalé peníze, aby si zvedla sebevědomí. Nepatřila prý k nejkrásnějším dětem a v pubertě snila o tom, jak ze sebe udělá dokonalou ženu. „Byla jsem mega ošklivá, nelíbila jsem se sobě. Některý ženský mají malý prsa a nevadí jim to, já jsem byla zakomplexovaná,“ prozradila nám Zdenička.

Na šest let starých fotografiích to ovšem Zdeňce mimořádně sluší a nechce se věřit, že by k ní příroda byla krutá. V 18 letech byla ukázkovou dívkou, ale přesto jí prý k dokonalosti mnohé scházelo. Na plastické klinice si tak pořídila silikonové implantáty a rázem dospěla v ženu. V rámci zdokonalování si Zdeňka nechala zvýraznit i rty a její tvář vylepšily i botoxové injekce.

„Teď už jsem spokojená, mám prsa, konečně jsem ženská,“ říká hrdě Zdeňka, která stále čeká, až se z vily vrátí její potenciální partner Thomas. S úpravami zevnějšku je na nějakou dobu konec, a to nejen kvůli značně omezeným finančním možnostem. „Někdo to může občas i přepísknout, což ale není můj případ. Mnoho žen má ještě více úprav,“ dodala Zdeňka, která skoncovala i s blond barvou vlasů. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků