Bujné vnady i hrudníčky po taťkovi. I takové jsou modelky Dominiky Mesarošové.

Bujné vnady i hrudníčky po taťkovi. I takové jsou modelky Dominiky Mesarošové. Herminapress

Ploché po otci i vnadné, až praskají ramínka: Takhle příroda obdařila kandidátky na nové české modelky

To jsou ale zajímavé kousky ke zkoumání! Každý, kdo pořádá castingy na nové talenty českého modelingu, ví, jak různorodé fešandy se mu hlásí. Z některých nenápadných ošklivých káčátek se vyloupnou nádherné labutě, z favoritek jsou naopak rázem outsiderky. Podobné zkušenosti má i Dominika Mesarošová (36). Ta vzala jedenáctku slečen k moři, tam je proklepla, a vybrala si jednu, kterou uvede do světa modelingu. Podívejte se do fotogalerie, zda by u vás jedna z dívek měla šanci!

Silikonová prsatice uspořádala v pořadí již třetí ročník projektu Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři. A přihlásily se jí opravdu zajímavé dívky. Některé jako by zdědily ňadra po tatínkovi (mají zase ale jiné přednosti), jiným naopak gravitace tlačila plná ňadra tak dolů, až hrozilo přetržení ramínek u plavek.

„Učila jsem je chodit módní přehlídky, komunikovat s lidmi i médii, jak pečovat o své vlasy, pleť a životosprávu. Za ten týden se toho holky naučily hodně,“ prozradila nám Dominika, která byla se svým týmem v egyptské Hurghadě a oslavila tam i narozeniny. A v březnu se tam chystá zase. Kandidátky na nové české modelky se jí mohou hlásit na jejích oficiálních internetových stránkách už teď. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků