Žena za volantem je neštěstí? Ne, když řídí krásné České Miss.

Žena za volantem je neštěstí? Ne, když řídí krásné České Miss. Herminapress

Miss Chlebovská se zdokonalovala v řízení: Lektora dráždila odhalenými stehýnky v proklatě krátkých šortkách

Česká Miss Tereza Chlebovská (31) a Česká Miss Earth Monika Leová (30) dobře vědí, že v řízení auta mají jisté rezervy. Krásky se proto svěřily do rukou bývalého jezdce rallye Martina Semeráda, aby si vyzkoušely ovládat auto ostřejším způsobem.

Monika i Tereza se do kurzu vrhly s nadšením. Nejprve spolu s dalšími účastníky absolvovaly teoretickou přípravu, poté seznámení s tratí, pár praktických cvičení a nakonec samotnou jízdu s instruktorem po okruhu.

„Jízda s Martinem byla naprosto úžasná. Na začátku jsem se ho chtěla zeptat, jestli mu nebude vadit, když na něj za jízdy budu mluvit. Chtěla jsem udržovat konverzaci, ale v momentě, kdy jsme se rozjeli, ze mě nevypadlo jediné slovo. V té rychlosti a přívalu adrenalinu to prostě nešlo. Zato Martin vysvětloval, jak vlastně s vozem pracuje po celou dobu naší jízdy. Celý den jsem si skvěle užila. Určitě tomu napomohla i výborná parta lidí, kterou jsem měla kolem sebe a s ní spojená dobrá nálada, atmosféra a již zmíněný adrenalin,“ pochvaluje si lekci na okruhu Tereza.


Monika rovněž hýřila nadšením z jízdy. „Moc jsem se na dnešní den těšila, protože ráda řídím. Konečně jsem si tak mohla bezpečně vyzkoušet rychlou jízdu pod profesionálním dohledem a s výkladem. Takže naprosto dokonalé. Největším zážitkem pro mě byla jízda s Martinem, a když jsem si nakonec mohla vyzkoušet závodní auto i sama. Zajela jsem celkem slušný čas a tak mě to nadchlo, že bych se hned vydala na okruh znova.” 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků