Martina Kociánová se přibelhala o berlích.

Martina Kociánová se přibelhala o berlích. Michaela Feuereislová

Krásná moderátorka se drsně zranila: Na premiéru se přibelhala o berlích

Ve filmu Donšajni Jiřího Menzela nehraje jenom jedna moderátorka. Kromě Emmy Smetany (34), která hraje vnučku Libuše Šafránkové (68) a ve filmu pronese jen pár slov, dostala roli i Martina Kociánová (51), která na obrazovkách působila dvě desítky let.

Protože se ale věnuje také opernímu zpěvu, režisér ji vybral do role zpívající psycholožky, která Libušku alias Markétku vyšetřuje v ohledu na její duševní zdraví. Martina si na rozdíl od Emmy, která musela odjet do Ameriky, premiéru ujít nenechala.

A to dokonce ve zdravotním stavu, který jí velké běhání neumožnil. I když její role patřila k relativně větším, neobjevila se ani na pódiu se štábem. Není divu, přibelhala se totiž o berlích. "Mám zlomenou nohu," svěřila Super.cz. A jak se jí to stalo?

"Mám pro vás jednu radu. Když uklízíte po malířích, nepůjčujte si jejich štafle," naznačila, že zlomeninu si pořídila při pádu. A když jsme jí poradili, aby si příště radši vzala paní na úklid, odpověděla lakonicky. "Když já si to uklidím nejlépe. Tedy většinou. Pokud to dokončím," smála se. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků