Novomanželku Ivetu už Pepa stihl pořádně naštvat.

Novomanželku Ivetu už Pepa stihl pořádně naštvat. Herminapress

První manželská rozepře? Rychtář za zády své ženy domlouval její návštěvu ve vile VyVolených. Iveta běsnila!

Jen co se Iveta Bartošová (✝48) s úsměvem na rtech vdala za Josefa Rychtáře (63), který si ji v náručí odnesl z uhříněvské radnice, máme tu první manželskou rozepři.

Iveta Bartošová totiž měla dnes večer jako host nastoupit do vily VyVolených. S Primou jednal přímo Josef Rychtář, který Ivetinu návštěvu VyVolených sám domlouval. Háček byl v tom, že o tom Iveta vůbec nevěděla.

„Když se to Iveta dozvěděla, začala běsnit, že nikam nepojede. Rychtář její účast slíbil sice jen na dobré slovo, ale vůbec se jí dopředu nezeptal, zda s tím souhlasí. Nakonec se musel domluvený večer zrušit,“ prozradil Super.cz zdroj z okolí Primy. Bartošová si tak před dominantním novomanželem poprvé dupla.

Prima jednání ohledně VyVolených a Ivety Bartošové nepopírá. „Ano, ohledně Ivety a její návštěvy ve vile VyVolených jednání probíhala, ale víc se k tomu nebudeme vyjadřovat,“ řekl mluvčí Primy David Vaníček. Prima ostatně na návštěvu vily zlanařila i Ivetina exmilence a bojovníka proti domácímu násilí Zdeňka Macuru (47), který soutěžící navštívil o víkendu. Dárečku v podobě Ivetky, se ale VyVolení nejspíš jen tak nedočkají. 

David Zápal , Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků