Kate Middleton jako studentka univerzity St. Andrews měla zpočátku plnou hlavu Harryho Blakelocka.

Kate Middleton jako studentka univerzity St. Andrews měla zpočátku plnou hlavu Harryho Blakelocka. Profimedia.cz

První láskou Kate Middleton byl fešák Harry. Zlomil jí srdce!

Prvním mužem, jenž si získal srdce Kate Middleton (40), nebyl princ William (39). Toho poznala až několik let poté, co se s ní rozešel Harry Blakelock. Hezoun z prestižní střední internátní školy Marlborough College zlomil budoucí britské královně srdce a ovlivnil její milostný život na několik let. Nakonec si vzal její blízkou kamarádku.

Ve své knize Kate: The Future Queen (Kate: Budoucí královna) o tom píše znalkyně britské královské rodiny Katie Nicholl. Ta několik let sbírala informace o životě Kate Middleton, z níž se stala sňatkem s princem Williamem urozená vévodkyně z Cambridge.

S Harrym Kate randila od dvanácti let. Když ale odjel o rok starší hezoun na rok do světa, aby poznal jiné kultury, s budoucí vévodkyní se rozešel. Ta se z toho dlouho nemohla vzpamatovat.

„Ačkoli většina náctiletých dívek se rychle dostane z problémů s chlapci, Kate byla údajně tak zdrcená, že nedokázala randit s nikým ještě rok poté, který trávila mimo školu v Itálii a Chile. Ve Florencii v první části volného roku se Kate nezajímala o žádného muže, přestože se v Itálii líbila všem mužům, které potkala. Stále měla zlomené srdce od Harryho,“ píše Nicholl.

Nezadanou zůstala Kate i po maturitě, kdy nastoupila na University of St Andrews, kam se přihlásil rovněž princ William. Ten byl až druhým mužem jejího života. A před dvěma roky se za něj provdala a letos v červenci mu porodila syna George.

Harry si po návratu ze světa začal s její velmi blízkou kamarádkou, jednou z nejbližších, Sarah Follett. A ještě než se Kate stala sňatkem s Williamem vévodkyní z Cambridge, Harry učinil ze Sarah paní Blakelock. Kate jim oběma odpustila a pozvala je na svou svatbu s Williamem. 

Famous


Časová osa článků