Sukní se nevzdáme! Tady jsou tipy, jak být sexy a v teple zároveň

23. září 2013 18:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Co je to za pravidlo, že když zaprší, musíme nosit kalhoty? Kdo to vymyslel? My se sukní nevzdáme! S našimi tipy, jak se na podzim udržet v teple i bez kalhot, budete svůdně krásná a zdravá i v chladném počasí!
Základem jsou kvalitní punčocháče

Základem jsou kvalitní punčocháče

Punčochy a punčocháče jsou základem každé zimní královny. Zapomeňte ale na klasicky nudné modely. Našli jsme pro vás výběr punčocháčů, které nejenže zahřejí, ale vytvoří z vašich nohou sexy originální kousek.

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 149 Kč včetně DPH
Kozačky zahřejí až pod kolena

Kozačky zahřejí až pod kolena

K čemu kalhoty, když naše největší sezónní láska jsou kozačky? Vždyť jsme pak v teple až po kolena. Výběr všech možných tvarů a barev přináší podzimní kolekce značky Refresh, kde seženete kvalitní kousky okolo tisícovky.

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 899 Kč včetně DPH
Kabát zahřeje nad kolena

Kabát zahřeje nad kolena

Kozačky zahřejí pod kolena, kabát nad kolena - kde nám tedy má být v sukni zima? Vyberte si ten svůj, do kterého se zachumláte, na ZOOT.cz si zaručeně vyberete!

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 989 Kč včetně DPH
Přituhne = legíny ve službě

Přituhne = legíny ve službě

Pokud vás ani kvalitní punčocháče neochrání před mrazíky, sáhněte po legínách. A nebojte se sáhnout po těch nejžhavějších - s aztéckými vzory a navíc přímo ze slunného Hollywoodu!

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 369 Kč včetně DPH
Šaty zahřejí na duši

Šaty zahřejí na duši

To nejlepší nakonec - šaty, kvůli kterým stojí za to se zimou bojovat. Zahřejí na duši a rozzáří vaše okolí. Značku Closet nosí celebrity v Anglii - staňte se jednou z nich!

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 1 169 Kč včetně DPH

Časová osa článků