Shakira se po 11 letech rozešla s přítelem

Neuplynuly ještě ani dva týdny z nového roku a šoubyznys má ohlášený rozchod, se kterým budou další nespokojené světové páry jen těžko soupeřit. Ačkoliv se Shakira a její argentinský přítel rozešli už loni v srpnu, tak teprve nyní kolumbijská zpěvačka oficiálně ohlásila rozchod na svých stránkách.

Dlouholetý příběh lásky je zřejmě u konce, Shakira (33) na svém webu informovala o rozchodu s Argentincem Antoniem de la Ruou. Ve společném prohlášení pár uvádí, že rozchod vidí v tento moment jako dočasný. Sedmatřicetiletý argentinský právník se má i nadále starat o zpěvaččiny obchodní a kariérní zájmy.

Pár se tajně rozešel již loni v srpnu, kdy se oba partneři shodli na tom, že by bylo vhodné si "dát na čas oraz".

"Během téměř 11 let, které jsme strávili společně, jsme se navzájem hluboce milovali, starali se o sebe a stáli jeden druhému po boku. Byly to ty nejkrásnější roky našich životů a díky této lásce a respektu, jsme byli výjimečným párem. Naše přátelství je pevné a nezničitelné," stojí na stránkách.

V minulém roce měla Shakira mnoho práce, aby popřela obvinění z nevěry. Jejím milým měl být známý fotbalista Barcelony Gerard Pique. Využitím části svého známého hitu Waka Waka to okomentovala slovy: "Já a Pique dohromady? Tak to je pořádný waka-drb."

Jakub Kynčl 


Časová osa článků