Nečas vyzývá k zahřátí na těle i na duši

Víte, proč jsou všichni na podzim nastydlí? Protože se nedokážou rozloučit se svým letním šatníkem a raději mrznou, než aby jim to "neslušelo". Buďte o krok napřed a ukažte všem, že vám je teplo a ještě k tomu skvěle vypadáte! Máme pro vás 5 tipů, které vás v tomhle podzimním nečase zahřejí na těle i na duši!
Rýma se může jít klouzat

Rýma se může jít klouzat

Zapomeňte na džínové bundičky. To, co vaše ledviny potřebují, je pořádná bunda nebo kabát. To ovšem neznamená, že se musíte ztratit v nepadnoucím pytli s peřím. Značka b.young kouzlí se střihy i s detaily límců a knoflíků. Nepotáhne vám na krk a ještě budete vypadat jako princezna - a rýma se může jít klouzat.

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 999 Kč včetně DPH
V Londýně bez kelímku ani ránu

V Londýně bez kelímku ani ránu

V Londýně na ulici nepotkáte nikoho bez velkého kelímku s latéčkem. A Londýňané moc dobře vědí proč - nejenže do sebe neustále lijete teplý nápoj, ale držením si zahříváte i končetiny. A to se vyplatí! Vyhněte se příplatkům za kelímek s sebou: představujeme vám naprostý hit chladných dní, kelímky KeepCup. Ve všech možných barevných kombinacích za pouhých 279 Kč.

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 279 Kč včetně DPH
Zahřejí vás zevnitř

Zahřejí vás zevnitř

Není nad to si dát kdykoliv doušek teplé tekutiny. Všichni ale moc dobře víme, jak rychle dokáže takový svařáček vystydnout. Zabraňte tomu jak jinak než ve stylu s vintage termoskou Disaster. Bodne na cestě kamkoliv. Vyzkoušeno!

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 449 Kč včetně DPH
Vesty k pomazlení

Vesty k pomazlení

Být trendy znamená být v teple - konečně se dostaly do hledáčků módních mol chlupaté vesty! Neváhejte ani minutu, jsou zkrátka k pomazlení! Heboučké, teploučké a nyní za super cenu!

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 1 039 Kč včetně DPH
Vsaďte na severské svetry

Vsaďte na severské svetry

Typickým důkazem, že i v dešti a zimě to jde bez zmoklých slepic a stylově, jsou Dánové. Vzhledem k jejich klimatu je nečas základem jejich šatníku. Věřte nám, ta elegance a hlavně funkčnost značky Selected je přesně to, co potřebujete. To, že severské svetry jsou hitem sezóny, snad ani nemusíme dodávat.

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 449 Kč včetně DPH

Časová osa článků