Němcová se rozpovídala o svatbě své sestry. Super.cz

Petra Němcová prozradila detaily svatby své neméně půvabné sestry. Víme, kde se veselka odehrávala

15. září 2013 11:25

Na první pohled se může zdát, že se Petra Němcová (39) do Čech vydává sporadicky. Pravda je ale taková, že Petra se vrací do své domoviny minimálně jednou za dva měsíce, a to neoficiálně. Během své poslední návštěvy, kdy se stala ozdobou druhé části Pražského týdne módy, se supermodelka rozpovídala o svatbě své sestry Olgy.

„Svatba byla strašně krásná. Olinka byla jako princezna," rozplývala se při vzpomínání na svatbu své sestry topmodelka. Jelikož si Olga Němcová brala Američana a žije řadu let v zahraničí (pomáhá sestře ve fungování nadace Happy Hearts Fund), byla sestava na svatbě mezinárodní. „Připomínalo to malé setkání Spojených národů. Byli tam totiž svatebčané z Japonska, Indie, Španělska, Německa, z Ameriky," říká Petra. Na svatbě, která se podle jejích slov odehrávala na hradě Okoř, byly ale dodržovány české zvyky. „Unesli jsme nevěstu, byla to sranda," směje se.

Během našeho setkání v květnu v Londýně si Petra před svatbou ještě nebyla jistá, jestli své sestře půjde za svědka, nebo bude odrostlou družičkou. Nakonec zvládla propojit obě důležité role. „Měla jsem spoustu pracovních zatížení. V Americe se této funkci říká ’Man of Honor’. Není to svědek ani družička, ale pomáhala jsem nevěstě se vším potřebným," řekla ve video rozhovoru Petra. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků