Bílá měla před Margitou způsobit v televizi ostudu.

Bílá měla před Margitou způsobit v televizi ostudu. Foto: Miloš Schmiedberger

Ostuda Lucie Bílé v televizi: Chovala se prý amatérsky, zdržovala reklamou a srdíčkovala, až to bolelo

Pokud je tohle všechno pravda, a zdá se, že ano, nejpopulárnější česká zpěvačka Lucie Bílá (55) rozhodně neměla dobrý den. Na natáčení nového pořadu Jiřího Krampola (83) totiž podle dost důvěryhodného zdroje blízkému štábu prý přišla totálně nepřipravená. Dokonce tak, že se točilo o tři hodiny déle, než původně mělo! A zdaleka to neměl být jediný přešlap Bílé.

„Lucie Bílá s Margitou měli zazpívat originální duet s názvem Lux Aeterna, který údajně připravili jen pro první díl Krampolova pořadu Krampovoloviny. Margita uměl text trochu a Bílá ho neuměla vůbec, takže o tři hodiny zdržela natáčení, aby se vůbec natočil tento tří minutový song,“ tvrdí zdroj. I na fotografii je vidět, že má hlavu neustále skloněnou dolů, aby stíhala číst text z papíru a slova jí seděla do playbacku.

„Komparz málem omdléval nervozitou, zda už se může konečně pohnout,“ prohlašuje náš zdroj.

To ale rozhodně neměl být jediný přešlap jindy tak stoprocentně profesionální zpěvačky. Ví se o ní, že je mistryní světa o sebepropagaci, ale to, co měla předvést při natáčení, překonalo dosud všechny známé světové rekordy. „Během pořadu dvacetkrát zopakovala formulaci o svém současném černobílém turné a desetkrát řekla, že to všechno má hlavně v srdci, že v hlavě nic mít nepotřebuje,“ kroutí hlavou informátor.

Všichni dobře víme, jak Lucie ráda zdůrazňuje, jak je lidová, lidičková, snad i sluníčková a vůbec o sobě mluví, jakoby byla tou nejcitlivější osobou na celém širém světě. Tentokrát ale svoje fráze tloukla obecenstvu do hlavy údajně tak urputně, že o jejich upřímnosti kompars hodně zapochyboval.

První díl pořadu nové televize Relax se i přes to všechno nakonec povedl, protože jako vždy perlil Štefan Margita (65), který je neuvěřitelnou zásobárnou vtipů. 

Super.cz


Časová osa článků