Takhle shazují kila celebrity. Dopřávají si 5x denně!

13. září 2013 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Snad skoro každá žena by chtěla mít postavu modelky a být fit. Netrápit se špíčky kolem pasu, moct si obléct své oblíbené šaty a cítit se dobře. Že je to těžké? Neztrácejte hlavu, i vy můžete mít štíhlejší tělo díky oblíbené proteinové dietě KetoDiet a hlady trpět rozhodně nebudete!
Nejpopulárnější dieta

Nejpopulárnější dieta

Proteinová dieta, které se říká v poslední době také dieta ketonová, je v současné době jednou z nejpopulárnějších diet a díky které hubnou i známé osobnosti. Hlavním důvodem je pochopitelně její účinnost a rychlost. Za pár týdnů totiž můžete mít dole hned několik kilogramů a vaše nehezké bochánky na bocích nebo bříšku už vás trápit nebudou.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
Jak na hubnutí?

Jak na hubnutí?

Specialisté na proteinovou dietu KetoDiet pro vás připravili velmi snadný a zároveň komplexní dietní program, který je založený na pravidelné konzumaci kvalitních proteinových jídel KetoDiet se sníženým obsahem sacharidů a tuků. Tato jídla si dopřáváte 5x denně, navíc si můžete v dietním režimu pochutnat na čerstvé zelenině či rozmanitých zeleninových jídlech v téměř neomezeném množství. Velmi oblíbenou je také služba výživového poradenství online, která je zcela zdarma.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
Vyberte si podle chuti

Vyberte si podle chuti

A jaké proteinové produkty vás dovedou ke štíhlé linii? Vybírejte z chutných proteinových tyčinek, snídaňové jablkovo-skořicové kaše, vynikajících proteinových omelet nebo nápojů ve více než 10 příchutích od ananasu, přes mandle, jahody, kokos, vanilku, višeň až po espresso nebo capuccino.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz

Časová osa článků