Kdo je tenhle traktorista?

Kdo je tenhle traktorista? Foto: archiv M. Maxy

Poznáte slavného českého zpěváka? Sexsymbol s horou svalů se změnil k nepoznání

Když Martin Maxa (61) před dvanácti lety vstoupil do veřejného povědomí, okamžitě získal nálepku "svalnatý krasavec". Pokud by ho ovšem někdo zaregistroval až během natáčení jeho posledního videoklipu, o lichotivém hodnocení vzhledu by si mohl nechat jenom zdát.

Kvůli písničce s názvem "Kocór v tróbě" se totiž urostlý zpěvák a skladatel převtělil do zcela jiné podoby. "Písnička je celá v moravském dialektu, který mám moc rád, a je příběhem na duchu chudšího traktoristy, jenž si dělá zálusk na atraktivní slečnu. Ta je ovšem taky pěkný výlupek," popisuje Martin obsah své nejnovější písně.

Maskování bylo dokonalé. Ani přátelé zpěváka svého kamaráda nepoznali. "Točili jsme snad v nejteplejším dni v roce. Na slunci bylo 56 stupňů a já jsem byl navlečený v montérkách s vycpaným břichem, flanelce, holinách a klobouku. Nikdy víc!" směje se Martin a dodává: "To, že mě nikdo nepoznal, mě ale moc bavilo. A takhle já v podstatě, přátelé, vypadám každé ráno, než si dám čtyři kafe a provedu základní očistu," dodal se smíchem Maxa. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků