Tereza patří mezi nejkrásnější fotbalové manželky.

Tereza patří mezi nejkrásnější fotbalové manželky. Michaela Feuereislová

Tohle je nejkrásnější česká fotbalová partnerka: Po dvou dětech má postavu modelky!

Tereza Barošová, krásná manželka hvězdného fotbalisty Milana Baroše, se po dlouhé době objevila na veřejnosti. Nenechala si ujít módní show návrhářek Ivany Mentlové a Kláry Nademlýnské. Barošová předvedla dokonalou postavičku, se kterou by s přehledem obstála mezi modelkami na módním mole. A to je maminkou dvou synů, čtyřletého Patricka a dvouletého Mattea.

"Kdybyste měli tak živé děti, jako mám já, také byste byli jak proutek. Jsem na váze, kterou jsem měla před dětmi, možná ještě malinko nižší," řekla Super.cz krásná Tereza, která je nyní v Praze sama s dětmi. Její muž je již v Turecku, kde opět hraje.

"Přemístili jsme se z Istanbulu do Antalye, bude to, myslím, příjemná změna. Je to u moře, i pro děti to bude fajn," dodala Tereza, která všechen čas věnuje výchově dětí. Do společnosti si vyšla po dlouhé době.

"Chodím minimálně, ale přehlídku Ivany Mentlové jsem si nemohla nechat ujít. Mám od ní pár kousků, kožené bundičky, a z její tvorby jsem nadšená. Je neuvěřitelně talentovaná," dodala Barošová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků