Houpací oslík pod Marií neprasknul. Zpěvačka zhubla šest kilo.

Houpací oslík pod Marií neprasknul. Zpěvačka zhubla šest kilo. Foto: Olga Hrušková

Nejdivnější zpěvačka Pojkarová jásá. Po dvaceti dnech diety má šest kilo dole. Vidíte rozdíl?

Marie Pojkarová (65), která si díky svým ulítlým videoklipům vysloužila nálepku nejdivnější české zpěvačky, se před dvaceti dny pustila do lítého boje se svými nadbytečnými kilogramy. A mnozí ženě, která miluje jídlo a nejvíce jí chutná po deváté večerní, nevěřili, že skutečně zabojuje a nějaké ty přebytečné tuky sundá dolů.

Marie, která hubne pod lékařským dohledem a každý den se pečlivě váží, však vytrvala. A první výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. „Po dvaceti dnech mám dole bez pár deka šest kilo a dvanáct centimetrů v pase. Na nový jídelníček jsem si celkem rychle zvykla,“ svěřila Super.cz zpěvačka, která už tento čtvrtek pokřtí své nové album Láska je nádherná.

Zpěvačka překvapila své okolí, ale v první řadě samu sebe. „Je to všechno jen v hlavě. Najednou vůbec nepotřebuju jíst smažené věci, nechybí mi knedlíky a pošmáknu si i na zelenině. Po pár dnech jsem se cítila lehčeji a nejsem ani tak oteklá ve tváři,“ libuje si zpěvačka, která si slíbila, že poprvé zhřeší, až bude mít dole deset kilo ze své původní váhy osmdesáti osmi kilogramů. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků